Ustaw jako startową Wyślij e-mail O nas - redakcja
Login: Hasło:
 
 [załóż konto]
start rozgrywki druzyny zawodnicy sezony Sponsor serwisu


OSTATNIO DODANO...


Mariusz
Mariusz


POLECAMY SERWISY


POZKosz.ligi.pl
Sportowe Kaszuby.pl
KIBOL Cup




OSTATNIE WYNIKI
sobota, 03 grudnia 2016 r.
19:15 Puck - kolejka 2 Kaszubia Starzyno - Wolni Strzelcy 7:1
18:55 Puck - kolejka 2 Rondo Bis - Dream Team 2:1
18:30 Puck - kolejka 2 Fanatic - Kaszubia Starzyno 3:6
18:10 Puck - kolejka 2 Rondo Bis - Romanik Team 9:0
17:45 Puck - kolejka 2 Dream Team - Wolni Strzelcy 1:1
17:25 Puck - kolejka 2 Rondo Bis - Kaszubia Starzyno 1:2
17:00 Puck - kolejka 2 Fanatic - Romanik Team 5:0
niedziela, 27 listopada 2016 r.
16:35 Puck - kolejka 1 Puma Darzlubie - Team Nic 2:3
16:15 Puck - kolejka 1 OlTrans - Dream Team 2:2
15:55 Puck - kolejka 1 Bajadera - Bad Boys Blue 10:1
15:30 Puck - kolejka 1 Zatoka Puck - Team Nic 3:1
15:10 Puck - kolejka 1 Puma Darzlubie - Dream Team 1:6
14:45 Puck - kolejka 1 OlTrans - Bad Boys Blue 5:1
14:25 Puck - kolejka 1 Bajadera - Team Nic 11:0
14:00 Puck - kolejka 1 OlTrans - Zatoka Puck 4:0
sobota, 13 lutego 2016 r.
19:00 Gmina Kosakowo - kolejka 8 FC Reset (Dębogórze Wyb.) - Dębogórze Wybudowanie 0:3(vo)
18:25 Gmina Kosakowo - kolejka 8 Rewa - Suchy Dwór 10:3
17:50 Gmina Kosakowo - kolejka 8 Delfin Rewa - Sokół Kosakowo 10:2
17:15 Gmina Kosakowo - kolejka 8 Suchy Dwór - FC Reset (Dębogórze Wyb.) 0:0(vo:vo)
16:40 Gmina Kosakowo - kolejka 8 Delfin Rewa - AP Mosty 4:1
16:05 Gmina Kosakowo - kolejka 8 Dębogórze - Pierwoszyno 8:2
15:30 Gmina Kosakowo - kolejka 8 Kazimierz - Ryja (Mosty) 4:5
sobota, 06 lutego 2016 r.
20:00 Gmina Kosakowo - kolejka 7 Sokół Kosakowo - Rewa 1:11
19:25 Gmina Kosakowo - kolejka 7 Dębogórze Wybudowanie - Kazimierz 5:4
18:50 Gmina Kosakowo - kolejka 7 AP Mosty - Dębogórze 4:2
18:15 Gmina Kosakowo - kolejka 7 Dębogórze Wybudowanie - Rewa 1:6
17:40 Gmina Kosakowo - kolejka 7 Suchy Dwór - Delfin Rewa 2:6
17:05 Gmina Kosakowo - kolejka 7 AP Mosty - Pierwoszyno 9:2(zaległy)
16:30 Gmina Kosakowo - kolejka 7 Suchy Dwór - Ryja (Mosty) 6:1
sobota, 30 stycznia 2016 r.
19:00 Gmina Kosakowo - kolejka 6 Ryja (Mosty) - Dębogórze Wybudowanie 5:7
18:25 Gmina Kosakowo - kolejka 6 Pierwoszyno - FC Reset (Dębogórze Wyb.) 8:6(awansem)
17:50 Gmina Kosakowo - kolejka 6 Ryja (Mosty) - Sokół Kosakowo 6:3
17:15 Gmina Kosakowo - kolejka 6 FC Reset (Dębogórze Wyb.) - AP Mosty 4:10
16:40 Gmina Kosakowo - kolejka 6 Dębogórze - Suchy Dwór 3:4
16:05 Gmina Kosakowo - kolejka 6 AP Mosty - Sokół Kosakowo 4:0
15:30 Gmina Kosakowo - kolejka 6 Rewa - Delfin Rewa 1:3
sobota, 23 stycznia 2016 r.
19:00 Gmina Kosakowo - kolejka 5 AP Mosty - Rewa 0:3(vo)
18:25 Gmina Kosakowo - kolejka 5 FC Reset (Dębogórze Wyb.) - Dębogórze 0:13(awansem)
17:50 Gmina Kosakowo - kolejka 5 Pierwoszyno - Dębogórze Wybudowanie 2:6
17:15 Gmina Kosakowo - kolejka 5 AP Mosty - Kazimierz 2:2
16:40 Gmina Kosakowo - kolejka 5 Pierwoszyno - Delfin Rewa 0:7
16:05 Gmina Kosakowo - kolejka 5 Sokół Kosakowo - Dębogórze 0:9
15:30 Gmina Kosakowo - kolejka 5 Delfin Rewa - Ryja (Mosty) 5:0
sobota, 16 stycznia 2016 r.
19:00 Gmina Kosakowo - kolejka 4 Dębogórze Wybudowanie - AP Mosty 3:0
18:25 Gmina Kosakowo - kolejka 4 Rewa - Pierwoszyno 6:2
17:50 Gmina Kosakowo - kolejka 4 FC Reset (Dębogórze Wyb.) - Sokół Kosakowo 0:12
17:15 Gmina Kosakowo - kolejka 4 Ryja (Mosty) - Rewa 3:6
16:40 Gmina Kosakowo - kolejka 4 Kazimierz - FC Reset (Dębogórze Wyb.) 8:1
16:05 Gmina Kosakowo - kolejka 4 Dębogórze - Delfin Rewa 0:4
15:30 Gmina Kosakowo - kolejka 4 Kazimierz - Suchy Dwór 4:3
NAJBLIŻSZE MECZE
sobota, 10 grudnia 2016 r.
18:00 Puck - kolejka 4 Puma Darzlubie - Wolni Strzelcy Puck - hala MOKSiR
18:25 Puck - kolejka 4 Fanatic - Bad Boys Blue Puck - hala MOKSiR
18:45 Puck - kolejka 4 Puma Darzlubie - Bajadera Puck - hala MOKSiR
19:10 Puck - kolejka 4 Rondo Bis - Relaks Mechowo Puck - hala MOKSiR
19:30 Puck - kolejka 4 Wolni Strzelcy - Bad Boys Blue Puck - hala MOKSiR
19:55 Puck - kolejka 4 Fanatic - Rondo Bis Puck - hala MOKSiR
20:15 Puck - kolejka 4 Bajadera - Wolni Strzelcy Puck - hala MOKSiR
20:35 Puck - kolejka 4 Fanatic - Relaks Mechowo Puck - hala MOKSiR
niedziela, 11 grudnia 2016 r.
14:00 Puck - kolejka 5 Zatoka Puck - Puma Darzlubie Puck - hala MOKSiR
14:25 Puck - kolejka 5 Fanatic - OlTrans Puck - hala MOKSiR
14:45 Puck - kolejka 5 Puma Darzlubie - Kaszubia Starzyno Puck - hala MOKSiR
15:10 Puck - kolejka 5 Zatoka Puck - Wolni Strzelcy Puck - hala MOKSiR
16:30 Puck - kolejka 5 Fanatic - Puma Darzlubie Puck - hala MOKSiR
16:55 Puck - kolejka 5 OlTrans - Kaszubia Starzyno Puck - hala MOKSiR
17:15 Puck - kolejka 5 Fanatic - Zatoka Puck Puck - hala MOKSiR
» więcej
GALERIA
Mistrzostwa KIBOL CUP Puck 2012
Derby Władysławowa
Puchar Władysławowa r. 2000
Kowal Cup - Władysławowo
I Kowal Cup
OSTATNIE KOMENTARZE
dogna - no to polwysep juz ma pewne miejsce w finale...
luk77asz15 - mecz PITT BULLE - CIENIASY w dniu 28.12.08 o godz. 15.00...
luk77asz15 - No to zaczynamy ligę w Pucku. Ciekaw jestem kto w tym roku wygra ligę, ja stawia...
dave - Pewnie nie ma = ogólnie nic się tu nie dzieje ;). Pozdrawiam "halowców' niebawem...
kibol - dlaczego ta zukowska liga nie jest podawana na biezaco? nie ma tu nikogo z zukow...
DODAJ LIGĘ
copyright 2016 , Provided by
POLECAMY: sport | koszykówka wyniki | weekend nad morzem | koszykówka | lody forum | Cetniewo | obozy sportowe | Cetniewo | nocleg nad morzem | władysławowo domki letniskowe nad morzem | wędkarstwo morskie | Władysławowo | domki Władysławowo | lody sklep | halowa liga | piłka | Władysławowo | Chłapowo | maszyny do lodów | UKS w Jastarni | maszyny do lodów świderków |